• OZNAM PRE RODIČOV O VSTUPE DO BUDOVY MŠ - AKTUALIZÁCIA

• Vážení rodičia,                                                                                                                                                           v súlade s aktuálnym usmernením v Školskom semafore od 29.11. 2021 predloží sprevádzajúca osoba k nahliadnutiu potvrdenie o očkovaní alebo prekonaní COVID-19. Akceptujeme aj digitálnu formu potvrdenia.        Ak sprevádzajúca osoba nepredloží potvrdenie o očkovaní alebo prekonaní COVID-19, dieťa prevezme pred vstupom do budovy poverená osoba. Ďakujeme  za pochopenie a  spoluprácu.                                          Bc. Mária Beňová, riaditeľka MŠ

• Nové pravidlá pre osoby vstupujúce do MŠ

• Vážení rodičia,

z dôvodu vyhlásenia núdzového stavu na zákade uznesenia vlády SR, vydania vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva a zverejnenia nového rozhodnutia ministra školstva platia od 29.11.2021  nové pravidlá pre osoby vstupujúce do materskej školy a nové vyhlásenie o bezpríznakovosti, ktoré nájdete v časti O materskej škole - Tlačivá na stiahnutie.

Ďakujeme za spoluprácu.

Bc. Mária Beňová, riaditeľka

• Karanténa triedy - VČELIČKY

• V súlade s odporúčaním RUVZ NR riaditeľka materskej školy prerušuje výchovno – vzdelávací pre deti z triedy Včeličky od 23.11.2021 do 28.11.2021 vrátane. Dôvodom je pozitívne dieťa.

Na 5. deň od posledného kontaktu, čiže najskôrod 23.11.2021, môžu ísť rodičia s deťmi na PCR test. Na testovanie sa môžu objednať cez https://korona.gov.sk/ alebo cez ošetrujúceho všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade negatívneho testu môžu tieto deti nastúpiť do materskej školy 26.11.2021. Pri nástupe predložia učiteľke potvrdenie o bezpríznakovosti a negatívny výsledok PCR testu k nahliadnutiu.

Deti, ktoré neabsolvujú testovanie, budú v karanténe do 28. 11. 2021 vrátane, do školy nastúpia 29. 11. 2021 - ak nebudú mať žiadne príznaky. Pri nástupe predložia učiteľke potvrdenie o bezpríznakovosti.

Žiadame rodičov, aby deti  sledovali v domácom prostredí, pri výskyte príznakov kontaktovali všeobecného lekára pre deti  a dorast.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.​​​​​​​

poucenie_pre_osoby__ktore_ma ​​​​​​​ju_nariadene_karantenne_opatrenia_v_skole.pdf

• Karanténa: trieda Veveričky - AKTUALIZÁCIA

• RUVZ NR rozhodol o karanténe, domácej izolácii, a zákaze výchovno – vzdelávacieho procesu pre deti z triedy Veveričky od 11.11.2021. Dôvodom je pozitívne dieťa.

Na 5. deň od posledného kontaktu, čiže 15.11.2021, môžu ísť rodičia s deťmi na PCR test. Na testovanie sa môžu objednať cez https://korona.gov.sk/ alebo cez ošetrujúceho všeobecného lekára pre deti a dorast. V prípade negatívneho testu môžu tieto deti nastúpiť do materskej školy 18.11.2021. Pri nástupe predložia učiteľke potvrdenie o bezpríznakovosti.

Deti, ktoré neabsolvujú testovanie, budú v karanténe do 20. 11. 2021 vrátane, do školy nastúpia 22. 11. 2021 - ak nebudú mať žiadne príznaky. Pri nástupe predložia učiteľke potvrdenie o bezpríznakovosti.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

• Mimoriadne prerušenie výchovno–vzdelávacieho procesu v materskej  škole

• Riaditeľka materskej školy dňa 11.11.2021 mimoriadne prerušuje vyučovanie v triede Veveričky.

Dôvodom je podozrenie na výskyt ochorenia COVID-19. Voľno riaditeľka poskytuje so súhlasom zriaďovateľa. O ďalšom postupe Vás budeme informovať zajtra.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.